Компанія СФГ «Перлина Поділля» на цей момент проходить сертифікацію за сучасним стандартом GLOBAL G.A.P. Процес на завершальній стадії. Що він собою являє?

По-перше, головною відмінністю від попередніх стандартів є оцінка не кінцевого продукту, а відстеження технології вирощування (G.A.P. - "Good agricultural practice", дослівно перекладається як "хороша сільськогосподарська практика"). Оскільки, можна вважати, що якщо в процесі вирощування були дотриманні всі технологічні вимоги, то на виході продукт безпечний. Тому акцент робиться на всі етапи: вирощування, первинна доробка, зберігання і відправка клієнту. Отримавши цей сертифікат, продукція СФГ «Перлина Поділля» буде відповідати визнаній якості.

По-друге, маючи сертифікат GLOBAL G.A.P., ми зможемо безперешкодно реалізувати свою продукцію в Європу, Близький Схід, Африку і Латинську Америку. Варто відзначити, що СФГ «Перлина Поділля» вже має досвід поставок своєї продукції за кордон.

Тому, якщо вам потрібно купити яблука оптом в Україні, звертайтеся до нас за вказаними телефонами. Переконайтеся особисто в високій якості нашої продукції.