Завершується сертифікація за стандартами GLOBAL G.A.P.

Завершується сертифікація за стандартами GLOBAL G.A.P.

Компанія СФГ «Перлина Поділля» на цей момент проходить сертифікацію за сучасним стандартом GLOBAL G.A.P. Процес на завершальній стадії. Що він собою являє?

По-перше, головною відмінністю від попередніх стандартів є оцінка не кінцевого продукту, а відстеження технології вирощування (G.A.P. - "Good agricultural practice", дослівно перекладається як "хороша сільськогосподарська практика"). Оскільки, можна вважати, що якщо в процесі вирощування були дотриманні всі технологічні вимоги, то на виході продукт безпечний. Тому акцент робиться на всі етапи: вирощування, первинна доробка, зберігання і відправка клієнту. Отримавши цей сертифікат, продукція СФГ «Перлина Поділля» буде відповідати визнаній якості.

По-друге, маючи сертифікат GLOBAL G.A.P., ми зможемо безперешкодно реалізувати свою продукцію в Європу, Близький Схід, Африку і Латинську Америку. Варто відзначити, що СФГ «Перлина Поділля» вже має досвід поставок своєї продукції за кордон.

Тому, якщо вам потрібно купити яблука оптом в Україні, звертайтеся до нас за вказаними телефонами. Переконайтеся особисто в високій якості нашої продукції.

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create