На ринку з'явилися підробки заводських закаточних машинок

На ринку з'явилися підробки заводських закаточних машинок

Закаточні машинки-автомат від компанії "Продмаш" стали настільки популярні і затребувані не тільки в українських господинь, але і у мешканок Білорусії, Молдови, Казахстану, Росії та інших країн СНД, що на ринку з'явилися навіть підробки (в тому числі китайські) на продукцію підприємства.

Як же відрізнити якісний товар, на який завод-виробник надає 12 місяців гарантії, від грубої підробки?

Відмінною особливістю конструкції є спосіб кріплення диска. Закаточні машинки "Продмаш" мають різьбове з'єднання, на відміну від клепаного у інших виробників.

І це не випадково. Піклуючись про своїх клієнтів, компанія подібним способом кріплення змогла значно збільшити якість збірки і термін служби закаточних ключів (машинок). А їх ні багато, ні мало - 4 різновиди, до того ж всі моделі випускаються в двох варіантах: з роликом і з підшипником.

ТОВ "Продмаш" закликає остерігатися підробок і запрошує до співпраці магазини, торгові мережі і т.ін. для довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Ваші дзвінки чекаємо за контактними номерами: +38 (067) 729-69-52, +38 (0472) 32-17-79, +38 (0472) 37-62-37, +38 (0472) 50-52-01 .

Мітки:

товари

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create