В «Укрзалізниці» повідомили про завершення будівництва Бескидського тунелю в Карпатах. Тунель повинен стати транзитним мостом, який сполучатиме Китай і Європу.

Про це на сторінках соцмережі Facebook сповістив заступник начальника департаменту шляхів і споруд «Укрзалізниці» Георгій Лінник. Також він висловив вітання з приводу завершення проекта і розмістив відповідну документацію, що підтверджує цей факт.

За словами міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Генадія Зубка, Бескидський тунель покликаний стати продовженням «Шовкового шляху» в Європу.

У січні був завершений перший етап будівництва.

Ціна питання для України - 60% експорту і 50 млн доларів в рік, які Україна отримає від перевезень через західний кордон.

Нагадаємо, 15 січня Україна запустила експериментальний потяг по "Шовковому шляху" в обхід РФ. Експериментальний рейс вирушив з Іллічівського порту за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай (через Каспійське і Чорне моря) - за новим напрямком "Шовкового шляху". Він включає поромні переправи Чорного і Каспійського морів (Іллічівськ - Батумі і Алят - Актау-Порт). Контейнерний поїзд складається з 20 вагонів і дозволить доставити вантаж з Іллічівська в Достік (Китай) за 11-12 днів.

Бескидський тунель довжиною 1747 м був побудований в 1881 році. Тривалий час він перебував в аварійному стані. Швидкість руху поїздів обмежувалася 15 км / год. У травні 2014 року Європейський інвестиційний банк виділив Україні позику в розмірі 55 млн євро для будівництва нового Бескидського залізничного тунелю. Роботи почалися 29 жовтня 2013 року, їх планується завершити в IV кварталі 2017 року.

Новий тунель довжиною 1822 м буде мати дві колії. Його пропускна спроможність збільшиться до 100 поїздів на добу. Поїзди рухатимуться в тунелі зі швидкістю до 60 км / год.

Тунель має велике стратегічне значення для України. 60% перевезень через західний кордон України йде саме через нього.