«Аграрний фонд» створив власний бренд

«Аграрний фонд» створив власний бренд

ПАТ «Аграрний фонд» розпочав роздрібний продаж гречки в кілограмових упаковках під власним брендом. Уже розпочато продаж продукції в національний торгівельних мережах України.

"Просування гречки під торгівельною маркою ПАТ "Аграрний фонд" буде відбуватись за тією ж схемою, що і виведення на роздрібний ринок борошна. Спочатку налагодимо співробітництво з найбільшими національними торгівельними мережами, згодом - з регіональними", - сказав голова правління ПАТ "Аграрний фонд" Андрій Радченко.

Очільник підприємства також повідомив, що перша партія гречки була запакована обсягом 20 тонн і реалізовуватиметься за ринковими цінами.

 

"Ціна нашої гречки буде ринковою. Ми поставили мінімальну націнку - близько 5%, оскільки ПАТ "Аграрний фонд" - державне агропідприємство, і одним з наших завдань є стабілізація цін на ринку.

Така цінова політика Аграрного фонду певною мірою утримуватиме ціну на всьому ринку гречки", - зазначив Радченко. В перспективі підприємство планує вивести на ринок вівсяні пластівці та суміші пластівців під брендом ПАТ «Аграрний фонд».

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create