Fiat змінює профорієнтацію?

Fiat змінює профорієнтацію?

З 1 січня 2011 року італійський автогігант виділить зі свого складу один з підрозділів. Ним стане відділ з виробництва сільськогосподарської, дорожньо-будівельної та вантажної техніки. Цей автохолдинг отримає назву Fiat Industrial SpA і буде випускати виключно спецтехніку і двигуни.

В той час, як Fiat Industrial SpA вироблятиме лише спецтехніку, Fiat SpA буде займатися легковими автомобілями. Кожен концерн матиме власний логотип.

Група компаній, що включає такі марки, як Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Ferrari, Maserati, а також володіюча 20% акцій американського автогіганта Chrysler Group LLC, отримає логотип у вигляді слова Fiat, написаного високими витягнутими літерами синього кольору на білому тлі. Група компаній Fiat Industrial SpA, яка включить вантажні підрозділи Iveco і CNH Global NV (CNH), а також компанію з виробництва двигунів для автомобілів і суден, отримає логотип зі словами Fiat Industrial, написаними золотим на синьому тлі. Нові логотипи, запропоновані італійським комунікаційним агентством Robilant Associati, прийдуть на зміну єдиному, яким Fiat Group користувався з жовтня 2005 року.

Відразу після свого утворення компанія Fiat Industrial пройде лістинг на Міланській фондовій біржі. За оцінками експертів, вартість холдингу при виході на біржу може скласти близько 13 млрд. євро.

 

За матеріалами ВКурсе.

Мітки:

техніка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create