Київським МАФам дозволили продавати алкоголь

Київським МАФам дозволили продавати алкоголь

У Київраді запевняють, що знайдуть спосіб не допустити торгівлю спиртним в кіосках.

Апеляційний адміністративний суд скасував заборону на продаж алкогольних напоїв у МАФах, раніше введений Київрадою. Про це заявив народний депутат України, радник київського міського голови Дмитро Білоцерківець, повідомляє Українська правда.

"МАФовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні (29 листопада) справу розглядав Апеляційний суд. Туди прийшло багато МАФовиків, відбулися зіткнення, вони чинили тиск на суд, не пускали в приміщення інших активістів. В результаті суд прийняв рішення на користь МАФовиків ", - розповів Білоцерківець.

Він назвав суд "продажним", але підкреслив, що "наливайки" до Києва не повернуться.

"У Київраді вже зареєстрований проект рішення, який викреслить можливість продажу алкоголю або пива в кіосках. І це рішення вже не зможуть оскаржити в суді ", - розповів Білоцерківець.

Він пояснив, що це станеться завдяки тому, що з функціоналу МАФів приберуть саме поняття "продаж алкоголю".

"Раніше місто видавало дозволи на різний функціонал: на торгівлю їжею, квітами, газетами, сигаретами або алкоголем. Зараз з функціоналу МАФів "торгівлю алкоголем" просто приберемо. Місто має такі повноваження. Нам кажуть, що місто не може заборонити продаж алкоголю. Добре, але місто може встановлювати функціонал МАФів", - сказав Білоцерківець.

Він додав, що зараз проект рішення проходить усі необхідні процедури. І висловив надію, що кінця року за його прийняття проголосує Київрада.

Нагадаємо, 17 березня 2016 р. Київрада прийняла рішення заборонити торгівлю алкогольними напоями в МАФах.

22 вересня Київрада заборонила продаж алкоголю і в стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create