Народні депутати "відкоректують" держкордон прибережної зони

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України народний депутат від фракції Партії регіонів Леонід Кошара зареєстрував проект закону "Про внесення змін до закону України "Про державний кордон України"(щодо закріплення правового статусу та режиму прилеглої зони України)".

Як йдеться у пояснювальній записці, метою законопроекту (№7407 від 30.11.2010 р), ініційованого , є
- гармонізація морського законодавства України із законодавством інших причорноморських держав та інших держав-учасниць Конвенції 1982 р. (правовий статус та режим прилеглої зони визначений у національному законодавстві 83 прибережних держав із 155 держав-учасниць Конвенції);
- встановлення прилеглої зони України, визначення її правового статусу та режиму, надання Україні можливості здійснювати митний, фіскальний, імміграційний та санітарний контроль у прилеглій зоні, а також мати права і здійснювати обов'язки щодо затонулих у прилеглій зоні археологічних та історичних об'єктів.

Прийняття закону України "Про внесення змін до закону України "Про державний кордон України" потребуватиме внесення змін та доповнень до чинного законодавства України, зокрема, до закону України "Про Державну прикордонну службу України", закону України "Про охорону культурної спадщини України" та закону України "Про охорону археологічної спадщини України", а також приведення відповідних підзаконних нормативно-правових актів у відповідність із ним.

За інформацією РБК-Україна.

Мітки:

право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create