Ізраїль готовий надати роботу для 20 тисяч українців-будівельників

Ізраїль готовий надати роботу для 20 тисяч українців-будівельників

Ізраїль готовий прийняти 20 тис. українців для роботи в будівельній сфері.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Будівельники сьогодні найбільш затребувані фахівці на ринку праці, - коментує ситуацію Тетяна Пашкіна, експерт порталу з працевлаштування "Rabota.ua". - Це стосується ринку і Європи, і Азії. Уже не один рік вони очолюють списки вакансій. Але якщо нашим будівельникам в Польщі готові платити 20 тис. грн ($ 750-760), то в Ізраїлі вдвічі більше - 40 тис. грн ($ 1500-1600) ".

Працевлаштування відбуватиметься через Державну службу зайнятості (ДСЗ).

Відповідно до підписаної угоди про тимчасове працевлаштування українців в Ізраїлі, Тель-Авів готовий надати 20 тис. робочих віз фахівцям, які працюють з будівельними конструкціями і металами, а також плиточникам і штукатурам. Процедура відбору робочих буде проводитися спільно ізраїльськими та українськими експертами на базі ДСЗ. Подача документів та проходження іспиту для отримання робочої візи можлива в будь-якому обласному центрі зайнятості.

Також ізраїльські політики анонсували наступний крок співпраці - підготовку угоди про працевлаштування українських доглядальниць.

16 листопада Верховна Рада і 23 листопада Президент України ратифікували угоду про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create