Для створення якісної конкурентної переваги компанії необхідно правильно показати і подати інформацію про себе. Одним з основоположних критеріїв якості дизайну упаковки і етикетки є її унікальність. Ця сфера творчості не терпить повторень.

"Флора Прес" виготовляє пакети для насіння різних розмірів. Друк упаковок здійснюється офсетним способом. У виготовленні пакетів стандартних форматів використовується крейдований папір щільністю 115 г/м2 відомих європейських і азіатських виробників.

Пакети для насіння можуть бути покриті ультрафіолетовим (УФ-лаком) або водно-дисперсійним (ВД) лаком, суцільним або вибірковим способом лакування. Також компанія на сучасному обладнанні виготовляє склейку упаковок для насіння, зарубки типу "європетля" на упаковках. Налагоджене виробництво і досвідчений персонал дозволяють гарантувати швидкі терміни виготовлення пакетів для насіння. Компанія виконує упаковки в будь-якому дизайні залежно від побажань клієнта.

Отримати консультацію або відразу замовити послугу дуже просто. Ви можете зв'язатися з нашим консультантом двома способами:

• Заповнивши форму у нас на сайті в меню "Написати повідомлення"
• Зателефонувавши в компанію "Флора Прес": +38 (097) 512-46-84, +38 (095) 58-77-844, +38 (093) 545-04-12.