У Києві відбудеться другий Національний виноробний форум

У Києві відбудеться другий Національний виноробний форум

14 грудня 2016 року Торгово-промислова палата України, "Українська правда", Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром" проводять Другий національний виноробний форум.

Результатом Першого національного виноробного форуму стало скасування оптової ліцензії на реалізацію продукції виготовленої з власно вирощеної сировини для виноробних підприємств.

"Учасники професійних організацій виноградно-виноробної галузі, власники сімейних виноробних підприємств, фермерських господарств, лідери ринку, разом із представниками влади, експертами обговорять сучасний стан, найгостріші проблеми та перспективи розвитку виноробства в Україні, наступні кроки по підвищенню конкурентоспроможності виноробної продукції", - говориться у офіційній програмі форуму.

На форумі буде обговорюватися практичний досвід діяльності мікровиноробних підприємств, способи вдосконалення земельного законодавства, спрощення процедури отримання дозволу на виробництво виноробної продукції, зміни в оподаткуванні для фермерських господарств.

Форум проходитиме у Торгово-промисловій палаті України з 12:00 до 17:30.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create