Мінагропрод за повну відмову від регулювання цін на продукти

Мінагропрод за повну відмову від регулювання цін на продукти

Міністерство аграрної політики і продовольства виступає за повне скасування державного регулювання цін на продукти харчування, пілотний проект якого був введений в Україні в період з 1 жовтня 2016 року до 1 січня 2017 року.

Про це повідомив директор департаменту продовольства Мінагропроду Микола Мороз, пише УНІАН.

"Мінагрополітики виступає за скасування регулювання, враховуючи, що воно не має істотного впливу на рівень споживчих цін, а регулювання ринку має знаходитися виключно в руках Антимонопольного комітету, якщо є якісь серйозні порушення", - сказав він.

Мороз зазначив, що з часу запуску пілотного проекту щодо скасування держрегулювання, цінова ситуація в державі суттєво не змінилася.

За його словами, найбільше подорожчали продукти молочної групи – на 10-15% - але викликано це було, в першу чергу, економічними факторами.

Нагадаємо, 22 вересня Кабінет міністрів затвердив пілотний проект скасування державного регулювання цін на продукти харчування з початком 1 жовтня 2016 року та закінченням 1 січня 2017 року.

Мінекономрозвитку також підтримує ідею повної відмови від держрегулювання цін.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create