ВВП України у третьому кварталі зріс на 2%

ВВП України у третьому кварталі зріс на 2%

Валовий внутрішній продукт України у третьому кварталі 2016 року порівняно з відповідним періодом минулого року зріс на 2%.

Про це свідчать уточнені дані Держстату.

"Валовий внутрішній продукт у третьому кварталі 2016 року порівняно з попереднім кварталом (з урахуванням сезонного фактору) збільшився на 0,5%, а порівняно з третім кварталом 2015 року - на 2%", - повідомляє прес-служба.

Згідно з даними Держстату, номінальний ВВП становив 664,7 млрд гривень, а в розрахунку на одну особу - 15,568 тисяч гривень.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, 14 листопада Держстат опублікував попередні дані, згідно з якими валовий внутрішній продукт України у третьому кварталі 2016 року, порівняно з третім кварталом минулого року, зріс на 1,8%.

Як відомо, ВВП України у другому кварталі 2016 року, порівняно з другим кварталом 2015 року, збільшився на 1,4%.

Раніше Fitch Ratings підвищило прогноз зростання економіки України в 2017 році до 2,5% проти раніше прогнозованих 2% і зберегло прогноз зростання ВВП країни на поточний рік на рівні 1,1%.

У Національному банку також вважають прогноз зростання реального ВВП на 1,1% у 2016 році актуальним.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create