ЄБРР інвестує в українського фармацевтичного виробника «Екофарм»

ЄБРР інвестує в українського фармацевтичного виробника «Екофарм»

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає українській фармацевтичній компанії ТОВ «НПК «Екофарм» 7-річний кредит на суму до $ 3,8 млн. Кошти кредиту будуть використані для завершення будівництва виробничих потужностей за стандартами GMP в західноукраїнському місті Славута та закупівлі відповідного обладнання.

Завод буде відповідати стандартам Належної Виробничої Практики (НПП), системі норм, правил і вказівок щодо виробництва та упаковки лікарських засобів, медичних пристроїв, продуктів харчування і т. д. НПП передбачає, що виробники будуть вживати заходів для забезпечення безпеки, чистоти і ефективності своєї продукції.

Цей кредит надається в рамках Програми прямого фінансування ЄБРР, метою якої є забезпечення місцевим малим та середнім підприємствам (МСП) легкого доступу до більш довгострокового фінансування. Проект також передбачає інвестиційну підтримку в рамках програми «EU4Business», яка допоможе «ЕКОФАРМ» в його реалізації.

Компанія «Екофарм», яка заснована в 1998 р. і веде діяльність в країнах СНД, спеціалізується на виробництві патентованих рослинних антивірусних лікарських засобів. Фінансування ЄБРР дозволить їй швидше завершити будівництво заводу в Славуті, збільшити продажі на ринках СНД, розширити можливості в сфері досліджень і розробок, а також забезпечити повну відповідність стандартам НПП.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Із початку діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе зобов'язання з надання майже € 12 млрд у рамках 369 проектів.

20 травня 2016 ЄС і Європейський банк реконструкції підписали угоду в рамках ініціативи «EU4Business» на загальну суму € 40 млн. Передбачається, що € 28 млн з цих коштів будуть використані на ділові консультації, інформаційне забезпечення, навчання та іншу підтримку МСП в Україні. Ця програма також передбачає створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій Україні. До € 12 млн з коштів «EU4Business» буде використано для підтримки прямого фінансування малих підприємств, яке здійснює ЄБРР.

 

Джерело: InVenture.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create