Ми представляємо в Україні європейські традиції в облаштуванні підйомного обладнання. При цьому ціни на ліфти та ескалатори відповідають ринковим умовам, враховуючи специфіку і можливості компанії.

Адже наші фахівці розроблять проект індивідуально для Вас з урахуванням всіх особливостей будівлі. І, звичайно, побажань замовника, вимог безпеки, а також умов системи контролю якості відповідно до європейських стандартів EN 81/1998, 95/16 / EC.

Будь-які види ліфтового обладнання - вантажні, автомобільні, для інвалідів, з наявністю декількох виходів. Усе що завгодно Ви можете побажати для обробки ліфтової кабіни - натуральне дерево, приємний метал, модернові прозорі склопакети або вікторіанський стиль.

Виконуємо не лише розробку нових підйомних систем та їх установку.

Якщо Вам хочеться модернізувати стару шахту ліфта, зробити її ексклюзивною - ми з радістю допоможемо. Наші фахівці мають значний досвід в розробці, монтажі і обслуговуванні підйомників різного типу, що дозволить швидко та ефективно подарувати «нове життя» старому ліфту.

Якщо потрібно будь-яке обладнання для самостійної установки ліфта, ремонту чи модернізації кабіни, ліфтової шахти - запрошуємо в наш каталог продукції!

Тут Ви знайдете все необхідне для облаштування підйомника будь-якого типу:

  • запасні частини до підіймального устаткування;
  • необхідна будівельна техніка;
  • матеріали для монтажу підйомних систем;
  • електронні реле, установки, освітлювальні прилади, поверхові табло та інша ліфтова автоматика;
  • вікна, двері, ворота, фасади та ін.

Звертайтеся до професіоналів за телефонами, вказаними на нашому сайті. Надійне обладнання - запорука вдалого капіталовкладення.

Чекаємо на Вас!