Перехід працівників на неповні ставки не допустять - Розенко

Перехід працівників на неповні ставки не допустять - Розенко

Уряд не допустить переведення співробітників бюджетної сфери на скорочений робочий день і на неповні ставки. Для цього за дорученням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана було створено комісію, до якої увійшли всі профільні міністри, представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в інтерв'ю Радіо Свобода.

За словами віце-прем'єра, комісія буде щотижня моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці 2017 року, щоб не допустити порушення прав працівників. "Ми сьогодні говоримо про те, що уряд заклав достатньо коштів для того, щоб у бюджетній сфері підвищити мінімальну зарплату в два рази ", - заявив він.

"На все це кошти є. Тобто немає ніяких підстав сьогодні переводити співробітників бюджетної сфери на скорочений робочий день. І ми цього не допустимо", - підкреслив Розенко.

Прем'єр-міністр не уточнив, яким чином буде регулюватися дотримання прав працівників недержавного сектора економіки, сказавши лише, що "людина повинна захищати свої права і говорити про те, що він повинен відпрацювати рівно стільки, за скільки йому платять".

Розенко також повідомив, що частина грошей, яка раніше виплачувалася в тіньовому секторі недержавної сфери, тепер буде перекладається в легальний сектор економіки.

 

Джерело: bigmir.net.

 

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create