Заборона на поставки продукції з країни-агресора в Україну стала однією з причин банкрутства холдингу росіянина Рустама Таріко.

Алкогольний холдинг росіянина Рустама Таріко Roust Corporation - другий за величиною виробник алкоголю в світі і перший в РФ - звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів відповідно до законодавства про банкрутство США. Відповідну заяву Roust подав 30 грудня 2016 року, повідомляє видання Law360.

Як пояснив глава Roust Гранд Вінтертон, труднощі з виплатою боргу утворилися, в тому числі, через економічний спад в Польщі, Росії, Казахстані та Україні, а також труднощі з фінансуванням в банках РФ і забороною на поставки російської продукції в Україну. У результаті бізнес корпорації в цій країні скоротився на 90%.

У числі алкогольних брендів холдингу, серед інших, - "Зелена марка", "Парламент", "Журавлі", а також Zubrowka, всі вони продавалися в Україні.

Roust має намір реструктуризувати заборгованість на суму $ 1,14 млрд. У процесі переговорів з кредиторами вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик і близько двох третин конвертованих облігацій.

 

Джерело: bigmir.net.