Великий виробник алкоголю в РФ став банкрутом

Великий виробник алкоголю в РФ став банкрутом

Заборона на поставки продукції з країни-агресора в Україну стала однією з причин банкрутства холдингу росіянина Рустама Таріко.

Алкогольний холдинг росіянина Рустама Таріко Roust Corporation - другий за величиною виробник алкоголю в світі і перший в РФ - звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів відповідно до законодавства про банкрутство США. Відповідну заяву Roust подав 30 грудня 2016 року, повідомляє видання Law360.

Як пояснив глава Roust Гранд Вінтертон, труднощі з виплатою боргу утворилися, в тому числі, через економічний спад в Польщі, Росії, Казахстані та Україні, а також труднощі з фінансуванням в банках РФ і забороною на поставки російської продукції в Україну. У результаті бізнес корпорації в цій країні скоротився на 90%.

У числі алкогольних брендів холдингу, серед інших, - "Зелена марка", "Парламент", "Журавлі", а також Zubrowka, всі вони продавалися в Україні.

Roust має намір реструктуризувати заборгованість на суму $ 1,14 млрд. У процесі переговорів з кредиторами вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик і близько двох третин конвертованих облігацій.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create