Оновлення асортименту! Свічки, цукор, сульфат натрію - ціна вигідна!

Оновлення асортименту! Свічки, цукор, сульфат натрію - ціна вигідна!

Зустрічайте нові товари першої необхідності для кожного будинку і великої кількості підприємств. Тепер не потрібно шукати постачальників де-небудь на ринках, адже є наш інтернет-магазин. Замовте в будь-якій кількості сульфат натрію - ціна демократична, а поставки здійснюються в найкоротші терміни.

Пропонуємо найпопулярніші товари в будь-якому магазині Західної України - сіль, сода, сірники, кришки для консервації. А відтепер у нас можна вигідно купити ще й цукор, свічки, які можна замовити зараз з каталогу продукції.

Із нами ви зможете оцінити унікальні властивості найчистої солі марки Екстра, навіть якщо Ви віддаєте перевагу збагаченій йодом. Адже йодована сіль - вельми популярний в Україні продукт, що має сприятливі властивості для здоров'я людини.

Для промисловості різного напрямку, комунальних служб у нас завжди в наявності на складах великі запаси харчової і технічної солі та соди, в тому числі кальцинована сода марок А і Б. Натрій сірчанокислий технічний - для будівництва, деревообробки, виробництва скла, хімічної та легкої промисловості, - посто в центрі західної частини України в м. Львів.

Вас зацікавили наші пропозиції?

Не втрачайте часу - залишайте заявки на сайті або зв'яжіться з нами будь-яким з наданих на сайті способів.

Усі контакти компанії розміщені на відповідній сторінці сайту.

 

 

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create