До 2018 року ринок ІТ-послуг сягне 550 мільярдів доларів

До 2018 року ринок ІТ-послуг сягне 550 мільярдів доларів

До 2018 року ІТ як послуга перетвориться в галузь світового масштабу вартістю майже 550 млрд доларів.

Про це йдеться в щорічному прогнозі міжнародної мережі "Делойт".

Як повідомляється, до кінця 2018 року загальні витрати на ІТ-сервіси - обслуговування в дата-центрах, витрати на програмне забезпечення та IT-підтримку - виростуть від 361 млрд дол. у 2016 році до майже 550 млрд дол., що становить близько третини всіх ІТ-витрат (35%).

Згідно з прогнозом, вартість ІТ-сервісів дозволяє уникнути значних капітальних витрат і забезпечує прогнозовані витрати на основі фактичного використання, яке легко масштабується залежно від потреб бізнесу.

За даними дослідження, одним з найбільш вагомих у 2017 році стане вплив технології машинного навчання: тільки протягом цього року буде продано більше 300 млн смартфонів, обладнаних цією функцією.

Поширення технології буде сприяти розробці навігації в закритих приміщеннях, класифікації зображень, розвитку доповненої реальності, розпізнавання мови і перекладу навіть за відсутності зв'язку.

Згодом, йдеться в дослідженні, машинне навчання неминуче буде застосовуватися в десятках мільйонів безпілотних літальних апаратів, легкових автомобілях, пристроях віртуальної або доповненої реальності, в медичному обладнанні. Це докорінно змінить взаємодію людини і технологій в усіх галузях економіки та позитивно позначиться на безпеці людини.

Іншою інновацією, що сприятиме безпеці людини, є технології автоматичного аварійного гальмування (AEB).

За оцінкою "Делойт", до 2022 року тільки в США впровадження таких систем буде сприяти зниженню кількості смертей в автомобільних аваріях на 6 тис. випадків (на 16% порівняно з 2017 роком).

У звіті говориться, що поширення, доступність і висока ефективність технологій автоматичного аварійного гальмування може навіть сповільнити випуск безпілотних автомобілів.

"Бізнеси усвідомлюють все більший вплив технологій на свою діяльність і стрімко інвестують, щоб відповідати потребам ринку. Однак при цьому дуже важливо правильно визначити пріоритетні сфери для таких інвестицій", - зазначив лідер групи з надання консультаційних послуг клієнтам сектора телекомунікацій, медіа та технологій в Україні та Білорусі Володимир Юмашев.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create