ТОВ «Рута» – це провідна українська компанія, яка спеціалізується на продажі різних видів полімерних пакувальних матеріалів. Поліпропіленові плівки знайшли вже широке застосовування не лише у харчовій, але й у промисловій галузі. Їх використовують для упаковки товарів харчової, тютюнової, парфумерної, легкої та целюлозно-паперової промисловості, для виробництва рукавів для запікання, навіть для виготовлення біжутерії та новорічних прикрас. Також така плівка – незамінний матеріал для пакування сипучої продукції на фасувальних автоматах.

Поліпропіленова плівка має ряд переваг серед інших видів: висока термостійкість, гнучкість, міцність, вологостійкість тощо. До того ж матеріал, який використовується для виробництва плівки, є екологічно чистим. Поліпропіленова плівка не має запаху і смаку, не токсична. Дуже стійка до впливу жирів.

Замовити полімерні пакувальні матеріали можна на сайті інтернет-магазину. Обирайте ТОВ «Руту». У нас конкурентні, вигідні ціни. Ми співпрацюємо безпосередньо із виробниками.