Ліквідація медичних об'єднань зекономить київському бюджету 7 млн грн

Ліквідація медичних об'єднань зекономить київському бюджету 7 млн грн

Незабаром київські територіальні медичні обєднання закриють. Таке рішення прийняв новий голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, підписавши розпорядження "Про організаційно-правові заходи щодо діяльності Територіальних медичних об'єднань м. Києва". Відповідно до цього розпорядження створені комісії з ліквідації територіальних медичних об'єднань (ТМО) "Лівобережне", "Либідське", "Старокиївське".

Після ліквідації ТМО, поліклініки міста будуть підпорядковані районним державним адміністраціям, у структурі яких є управління або відділи охорони здоров'я. З огляду на те, що ТМО є бюджетними установами, які засновані на комунальній власності територіальної громади Києва, їх ліквідація дозволить економити майже 7 млн грн на рік. Ці гроші надійдуть до фонду оплати праці у лікувальні установи міста, що дозволить доукомплектувати лікувальні заклади персоналом.

Також, ліквідація об'єднань дозволить привести мережу закладів охорони здоров'я у відповідність до чинного законодавства України та налагодити співробітництво і взаємовідносини між медичними закладами та районною державною адміністрацією, районними державними установами, неурядовими та громадськими організаціями.

Нагадаємо, ТМО були створені як адміністративні структури і, фактично, були посередниками між Головним управлінням охорони здоров'я і лікувально-профілактичними закладами. Профільною комісією Київради та Головним управлінням охорони здоров'я були проведені численні перевірки, які не підтвердили ефективності існування ТМО. 28 жовтня 2010 р. депутати Київради  проголосували за ліквідацію трьох столичних територіальних медичних об'єднань.

 

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

мидичні обєднання київ

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create