Роздрібна торгівля в Україні не відновилася до рівня 2014-го

Роздрібна торгівля в Україні не відновилася до рівня 2014-го

Порівняно з 2015 роком обсяг роздрібної торгівлі в країні виріс на 4%, до того ж в самому 2015-му обсяги впали на 19,8%.

За підсумками 2016 р. оборот роздрібної торгівлі в Україні в порівняльних цінах зріс на 4% порівняно з обсягом 2015 р. - до 1,16 трлн грн. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Найвищі показники зростання обороту роздрібної торгівлі зафіксовано у Львівській (+ 7,5%), Полтавській (+ 6,6%) і Одеській (+ 6,3%) областях.

При цьому лише в двох областях - Донецькій та Чернівецькій обсяги роздрібної торгівлі знизилися - на 3,8% і 0,3% відповідно.

Для порівняння - за підсумками 2015 р. обсяг роздрібної торгівлі в Україні порівняно з 2014 р. впав на 19,8% в порівняних цінах.

Усі дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2016 р. в зовнішній торгівлі експорт української продукції скоротився на 5,9%, імпорт збільшився на 1,8%.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create