Україна та Ізраїль розпочали черговий раунд переговорів про ЗВТ

Україна та Ізраїль розпочали черговий раунд переговорів про ЗВТ

Протягом 24-26 січня 2017 року в Києві відбувається IV раунд переговорів між Україною та Державою Ізраїль щодо укладення Угоди про вільну торгівлю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

У МЕРТ відзначають, що в рамках цього раунду сторони мають на меті досягнення спільного бачення та узгодження загального підходу до торговельних преференцій для сільськогосподарських та промислових груп товарів.

"Україна розглядає Ізраїль як перспективного торговельного та інвестиційного партнера у таких сферах, як: сільське господарство, енергетика, промисловість, ІТ, туризм та ін. Мінекономрозвитку має завдання від Уряду перевести цей діалог в практичну площину. Завдяки нашій позиції діалог щодо угоди про зону вільної торгівлі набув інтенсивних обертів", – повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська, яка очолює переговорну групу з українського боку.

Повідомляється також, що під час раунду сторони опрацюють загальні підходи до лібералізації торгівлі та окремі положення проекту Угоди, розглянуть: умови доступу до ринку товарів сторін, правила визначення походження, захисні заходи та тарифи в рамках Угоди.

Варто додати, що основними статтями експорту до Ізраїлю з України є зернові культури – 44,1 %; чорні метали – 26,4 %; залишки і відходи харчової промисловості – 9,8 %.

Основними статтями імпорту з Ізраїлю до України є палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки – 41,4 %.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create