Росіяни стали вдвічі швидше втрачати доходи

Росіяни стали вдвічі швидше втрачати доходи

За 2016 рік доходи жителів Росії скоротилися на 5,9%, роком раніше ця цифра становила лише 3,2%.

Про це повідомляє РБК з посиланням на дані Росстату.

Таким чином, порівняно з 2015 роком темпи скорочення доходів прискорилися більш ніж на 84% або майже вдвічі.

При цьому порівняно з 2014 роком скорочення реальних доходів прискорилося більш ніж у вісім разів (було мінус 0,7%).

За підрахунками експертів Національного дослідницького університету "Вища школа економіки", у 2016 році труднощі з купівлею продуктів або одягу відчував 41% росіян (при цьому в 11% жителів країни грошей не вистачало навіть на продукти).

Реальні доходи росіян скорочуються вже три роки поспіль, а за останні 26 місяців статистики жодного разу не зафіксували навіть місячного їх приросту. В останній раз за підсумками окремого взятого місяця підвищення реальних доходів росіян в річному обчисленні було зафіксовано в жовтні 2014 року (плюс 2,1%).

Нагадаємо, російський віце-прем'єр Ольга Голодець в середині грудня 2016 року попереджала, що офіційна статистика сильно недооцінює кількість бідняків у РФ, і тих, хто сам вважає себе бідним, в країні набагато більше.

"У нас сильно розбігаються оцінка бідних статистична та оцінка за самовідчуттям людей. І якщо за статистичною оцінкою йде зростання бідності і становить 15%, що вже дуже погано для нас, то самовідчуття людей, воно набагато гірше. Якщо ми говоримо людині: ти не бідний, а він бідний, — це дуже важка ситуація", - заявила тоді Голодець.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create