У «Харківенергоприлад» нестандартне обладнання – випробувальна установка АІД 70/70

У «Харківенергоприлад» нестандартне обладнання – випробувальна установка АІД 70/70

Підприємство «Харківенергоприлад» займає провідне місце в СНД серед виробників електротехнічних пересувних лабораторій, кабельних і перевірочних лабораторій, а також спектру контрольно-вимірювального обладнання та приладів.

Випробувальна установка АІД 70/70 – це нестандартне обладнання, яке пропонує компанія. Апарат призначений для випробування ізоляції силових кабелів і твердих діелектриків синусоїдальною напругою частотою 50 Гц в межах 70 кВ. Обладнання виготовлене із високоякісного матеріалу, що перевірено у вітчизняних лабораторіях та підтверджено сертифікатами. Ціна доступна. Гарантія – 1 рік.

Наші спеціалісти постійно працюють над новими розробками для того, щоб створити більш точні та надійні апарати для гарантії вашого виробництва.

Якщо виникли питання – телефонуйте за номерами, що вказані у розділі «Контакти». Наші менеджери-консультанти допоможуть вам. Ми завжди раді новим партнерським стосункам.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create