Продаємо електротехнічні лабораторії у всі регіони світу

Продаємо електротехнічні лабораторії у всі регіони світу

Завод електротехнічного обладнання і контрольно-вимірювальних приладів ТОВ «Харківенергоприлад» поширює електротехнічні лабораторії та іншу продукцію у всі регіони світу: Україну, Росію, Білорусь, Молдову, Казахстан, Узбекистан, Грузію, Азербайджан, Вірменію, Туркменістан, Латвію, Литву, Естонію, Польщу, Румунію, В'єтнам, Туреччину, Лівію, Індонезію, Бангладеш, Болгарію, Румунію, Францію тощо.

Постійні клієнти підприємства – це ДП «НЕК Укренерго», всі генеруючі та розподільні компанії енергетики України, Казахстанська компанія з управління електричними мережами «KEGOC», АТ «КазТрансОйл», Федеральна мережева компанія Росії та багато інших.

Якщо і ви хочете співпрацювати з нами, звертайтеся за номерами, що вказані у розділі «Контакти». Обравши нас, ви отримаєте високу якість за доступними цінами, постійно створюємо нове обладнання та вдосконалюємо те, що вже випускається.

Виникли питання – телефонуйте. Менеджери-консультанти допоможуть вам.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create