Україна поставить до Єгипту 15 трамвайних вагонів

Україна поставить до Єгипту 15 трамвайних вагонів

ТОВ "Татра-Юг" (Одеса), виробник трамвайних вагонів по повному циклу, поставить 15 зчленованих трамвайних вагонів на адресу Управління транспорту м. Олександрія (Єгипет).

Про це повідомило підприємство на своєму сайті, передає "Інтерфакс-Україна".

Акцепт на виробництво трамваїв виданий замовником на початку поточного року. Підписання контракту, вартість якого не розголошується, відбулося 6 лютого в Олександрії в присутності губернатора Реда Фархата і посла України в АРЄ Геннадія Латія.

"Цьому передував тривалий тендерний процес, в тому числі відвідування спеціальною єгипетською комісією виробничих площ і інспекція трамвайних вагонів "Татра-Юг". У результаті, якість і надійність продукції зіграли ключову роль", - наголошується в повідомленні.

За інформацією компанії, в тендері вона перемогла Stadler (Швейцарія), CRRC Corporation (Китай) та інших масштабних виробників Європи і Азії, отримавши замовлення оновити рухомий склад найстарішої трамвайної системи в Африці і однієї з найстаріших у світі.

"Проект є унікальним не тільки в технічному плані, це перше замовлення в країнах Африки такого масштабу в українського виробника трамвайних вагонів", - відзначають в компанії.

"Контракт з Олександрією - це відправна точка для "Татра-Юг" по поширенню якісної української продукції в країни МЕNA регіону", - цитує прес-служба генерального директора компанії Анатолія Кердівара.

Він нагадав, що "Татра-Юг" має 24-річний досвід виробництва трамваїв, а його виробництво на 95% локалізовано в Україні.

Трамваї виробляються на площах ПО "Південмаш" у Дніпрі.

Термін поставки трамваїв в Олександрію - 2,5 року з моменту отримання передоплати.

"Татра-Юг" засноване 23 роки тому, випущені підприємством трамвайні вагони експлуатуються майже у всіх містах України, де є цей вид електротранспорту. Статутний капітал ТОВ - 20 млн грн.

У 2015 році чистий дохід компанії склав 76,9 млн грн, чистий прибуток - майже 41 млн грн.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create