Поголів’я свиней в Україні скоротилося до історичного мінімуму

Поголів’я свиней в Україні скоротилося до історичного мінімуму

Станом на 1 лютого 2017 року поголів’я свиней в Україні становило 6,303 тисяч голів, що на 0,5% відстає від попереднього антирекорду, встановленого в лютому 2005 року.

Про це свідчать дані Держстатистики, передає прес-служба "Української аграрної конфедерації".

"Так, незважаючи на загальну негативну динаміку в поголів'ї сільськогосподарських тварин в Україні, саме свинарство за останній рік постраждало найбільше - кількість тварин на початок лютого цього року поступається аналогічному показнику станом на 1 лютого 2016 року на 10,5%. І основною причиною такого стану галузі є стрімке поширення африканської чуми свиней", - йдеться у прес-релізі.

Згідно з повідомленням, кількість спалахів АЧС в 2016 році сягнула небувалої для України відмітки - 91 випадок, що майже в 2,3 рази перевищує кількість спалахів у попередньому, 2015 році - 40 випадків.

"На даний момент карантинні заходи через АЧС діють у 39 неблагополучних пунктах в 16 областях України. Найбільша кількість карантинних зон зараз заходиться на території Полтавської - 7, Харківської - 5 та Луганської (4) областей", - повідомляє УАК.

Проте антирекорд зі скорочення поголів’я свиней в період з лютого 2016 року до лютого 2017 року належить Донецькій області (–51,9%).

"В той же час навіть в настільки несприятливих умовах чотирьом регіонам України вдалося зберегти позитивну динаміку поголів’я – ними стали Волинська (+4,4%), Львівська (+2,3%), Івано-Франківська (+1,0%) та Закарпатська (+0,3%) області", - йдеться у повідомленні.

 

Джерело: "Економічна правда".

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create