Україна експортувала рекордний обсяг часнику за останні 6 років

Україна експортувала рекордний обсяг часнику за останні 6 років

У 2016 році Україна експортувала 195 тонн часнику, що є найбільшим показником за останні 6 років.

Про це йдеться у прес-реліз УКАБ.

Згідно з повідомленням, основними ринками збуту української продукції є Білорусь (61%), Латвія (13%), Канада (11%). Середня ціна тонни часнику на експорт складає 1467 доларів за тонну.

У асоціації також повідомили, що минулого року Україна імпортувала 3,2 тисяч тонн часнику, що на 50% менше порівняно із 2015 та є найнижчим показником за останніх 8 років.

"Основним постачальником цього продукту в Україну є Китай, частка якого у загальній структурі коливається від 86 до 100% залежно від року. Китай - найбільший гравець на світовому ринку часнику", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, основною причиною зменшення імпортних поставок часнику є девальвація гривні відносно до долара, що робить імпортний часник менш доступним для українського споживача.

"Крім того, всередині країни зростає виробництво та зменшується потреба в імпортному продукті. Минулого року було вироблено 187,8 тисяч тонн часнику, більше 99% якого виробляється у господарствах населення", - повідомляє прес-служба.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create