Україна займає шосте місце в світі за експортом пшениці

Україна займає шосте місце в світі за експортом пшениці

За підсумками 2016 року урожайність пшениці в Україні становила 4,2 т/га, що більше показників минулого року на 9%, проте це лише 25 результат у світі.

Про це повідомляє прес-служба "Українського клубу аграрного бізнесу".

Як наголошується, кращі показники має більшість європейських країн, Китай, Мексика, Єгипет, а найбільшу урожайність пшениці показала Нова Зеландія - 9,09 т/га.

"У той же час, Україна є шостим найбільшим експортером пшениці у світі та перебуває на 9-ому місці за обсягами виробництва. Частка пшениці у виробництві  продукції сільського господарства нашої країни становить 13%", - йдеться у повідомленні.

Не зважаючи на суттєве відставання від провідних країн в урожайності, продуктивність виробництва пшениці в Україні зростає, заявляють в асоціації.

"За останні 5 років урожайність пшениці в Україні підвищилася на 30%, що свідчить про інтенсивний розвиток технологій та посилення перспектив на міжнародному ринку", - повідомляє УКАБ.

 

Джерело: "Економічна правда".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create