Український студент заробив 15 000$ за три місяці в США

Український студент заробив 15 000$ за три місяці в США

Український студент створив рекорд по зароблянні грошей за допомогою студентської програми "Work&Travel USA". За три місяці перебування на Алясці українець заробив близько 15 тисяч доларів, при чому він займався не найприємнішою роботою – обробляв та фасував рибу.

Учасниками "Work&Travel" можуть стати студенти денного відділення будь-якого українського ВНЗ у віці від 18 до 23 років. Кожного року завдяки програмі сотні українських хлопців і дівчат відправляються до США, намагаючись урвати шматок "легких" американських грошей.

Головні регіони США, котрі влітку “окуповують” українські студенти – Нью-Йорк, Вашингтон та їх околиці, Східне узбережжя та Аляска. Однак саме на Аляску частіше за все їдуть ті, хто бажають заробити якомога більше.

Українських студентів раді прийняти й такі країни, як Австралія, Канада, Франція, Німеччина, Нова Зеландія та Британія. Вони з радістю приймають закордонних студентів попрацювати влітку або й залишитись на рік. Для приймаючої країни – дешевша за рідну робоча сила, для студентів – вищі, ніж на батьківщині, зарплати та чудова можливість подивитись світ.

Перевагою літніх “робочих” програм є те, що всі витрачені на них кошти реально відпрацювати навіть за перший місяць перебування у країні.

Мітки:

освіта

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create