ВВП України зріс на 5%

ВВП України зріс на 5%

Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило про п'ятивідсоткове зростання економіки за підсумками січня.

Зростання економіки України в минулому місяці склало 5,1%, в той час як за аналогічний період минулого року знизився на 1,6%. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі на офіційному сайті.

Позитивна тенденція обумовлена двома чинниками: низькою базою порівняння минулого року, а також зростанням цін на світових товарних ринках на тлі зростання інвестиційного попиту, пояснює МЕРТ.

"Близько 60% приросту зведеного індексу виробництва було сформовано за рахунок зростання галузей, спрямованих на задоволення інвестиційних потреб (будівництва, машинобудування, металургійного виробництва та виробництва будматеріалів)", відзначають в Мінекономрозвитку.

Експерти очікують зниження темпів інфляції в першому кварталі 2017 року та збереження тенденції зростання економіки, нехай і не настільки значними темпами.

"За підсумками I кварталу очікується більш помірна динаміка зростання порівняно з січнем, що буде обумовлено, по-перше, більш високою базою порівняння минулого року в лютому-березні, ніж в січні, а по-друге - відчутним впливом в короткостроковому періоді блокади залізничного повідомлення. Але, за нашими оцінками, зростання буде збережено", йдеться в матеріалах міністерства.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create