Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Міністерства юстиції та соціальної політики найближчим часом запустять проект, завдяки якому батьки новонароджених зможуть отримати допомогу на утримання дитини через інтернет, передає «Укрінформ».

«Можу анонсувати, що в найближчі тижні ми запустимо ще один проект спільно з Міністерством соціальної політики - для можливості отримання допомоги на утримання дитини через інтернет. Щоб молода українська сім'я могла через онлайн-сервіс, через онлайн-будинок юстиції при реєстрації народження дитини на свою платіжну картку отримати ті гроші, які виділяє держава при народженні дитини», - зазначив міністр.

Він нагадав, що два роки тому Мін'юст запустив пілотний проект з одержання свідоцтва про народження дитини у пологових будинках.

«Багато скептиків не вірили, що цей проект стане національним. Повторюся, що у всіх без винятку районних центрах 474 пологових будинки надають таку послугу. Будемо робити все, щоб при народженні дитини молода українська родина думала про її виховання, а про документи буде піклуватися Міністерство юстиції», - зазначив Петренко.

 

Джерело: Новини Дніпропетровська.