Турки готові інвестувати в «зелену» енергетику України

Турки готові інвестувати в «зелену» енергетику України

Особливо цікавими для фінансування можуть бути проекти зі встановлення когенераційних установок на біомасі.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній - Global Investment Holdings і Tres Energy.

У процесі переговорів він запевнив турецьку сторону, що кожен регіон України має значний обсяг ресурсів для виробництва чистої енергії.

Особливо цікавими для фінансування можуть бути проекти зі встановлення когенераційних установок на біомасі. Відповідно до фінансової моделі, яку розробило Агентство, окупність установки 5 МВт електричної потужності і 13 МВт теплової потужності складе близько 3,5 року, адже інвестор зможе продавати вироблену електроенергію за одним із найбільших в Європі "зеленим" тарифом в 12,4 євроцента / кВт * ч, а тепло подавати в мережу міста.

У процесі переговорів турецька сторона зацікавилася особливістю впровадження «зелених» проектів в регіонах України і наявністю необхідних для цього ресурсів.

 

Джерело: UBR.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create