Нові правила надання податкових консультацій (з 01.04.2017 р.)

Нові правила надання податкових консультацій (з 01.04.2017 р.)

Із 1 квітня 2017 року вступають в дію зміни щодо надання податкових консультацій.

Зокрема, зменшено термін розгляду органами ДФС звернень – замість передбачених раніше 30 днів, тепер органи Державної фіскальної служби зобов'язані, за зверненням платників податків, надати безоплатно індивідуальні податкові консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового та іншого законодавства до спливу 25 календарних днів з моменту отримання запиту, цей термін може бути продовжений до 10 днів.

Також чітко визначені реквізити звернення: найменування для юридичної особи або прізвище, ім'я, по-батькові для фізичної особи, податкова адресу, номер засобу зв'язку та адреса електронної пошти, якщо такі наявні; код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), або серію та номер; зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації; підпис платника податків; дата підписання звернення. Недотримання цих вимог є підставою для відмови надання індивідуальних податкових консультацій.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://makmel.ub.ua/
  • +38 (096) 962 82 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create