Незважаючи на загальне зменшення показників виробництва пряників в Україні, останнім часом відзначається зростання затребуваності вітчизняної продукції за кордоном. Про це повідомляють аналітики компанії Pro-Consulting.

Пряники на українському ринку завжди займали особливе місце і користувалися великою популярністю серед споживачів. Багато в чому, хороші продажі забезпечували доступні ціни та широкий асортимент продукції.

Однак останнім часом в нашій країні відзначається тенденція до скорочення ринку пряників, що впливає і на показники їх виробництва.

Головною причиною скорочення сегмента є падіння попиту у покупців.

У період з 2012 року до листопада 2016 року виробництво пряників в Україні скорочувалося в натуральному вираженні.

Тільки в 2013 році був відзначений позитивний приріст, але в наступні роки девальвація національної валюти призвела до подальшого падіння.

Зменшення показників виробництва з 2014 року пов'язане, перш за все, з втратою виробничих потужностей і частини споживачів в Криму та зоні АТО.

Частка імпортної продукції в загальній структурі ринку пряників в період з 2012 до 2015 року в натуральному вираженні також значно скоротилася.

Головною причиною падіння стала висока ціна зарубіжної продукції.

Проте за 11 місяців 2016 року обсяги імпорту зросли на 20 тонн порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Зростання в грошовому вираженні склало $ 90 тис.

Разом з тим, частка імпортних пряників на українському ринку становить близько 1%. Найчастіше Україна закуповує пряники в Польщі і Німеччині.

Загалом варто відзначити, що продажі імпортних пряників на українському ринку залишаються мінімальними завдяки високій якості вітчизняної продукції.

Крім того, обсяги виробництва цього виду продуктів цілком покривають внутрішній попит.

Що ж стосується експорту, то з 2014 року головними покупцями українських пряників (більше 50%) є: Німеччина і Молдова.

У 2015 році для української продукції відкрила свій ринок Румунія, яка сьогодні вийшла на 3 місце за обсягами закупівель пряників.

 

Джерело: Аgronews.