Новинка - ультразвуковий сканер CHISON QBIT-5 з нової ергономічної лінійки!

Новинка - ультразвуковий сканер CHISON QBIT-5 з нової ергономічної лінійки!

Компанія RH пропонує своїм клієнтам новинку - ультразвуковий сканер CHISON QBIT-5 з нової ергономічної лінійки. Цей апарат був випущений в 2016 році.

УЗД сканер CHISON QBIT-5 являє собою сучасну діагностичну систему з високою мобільністю. Володіючи продуманою ергономікою і високою функціональністю, цей апарат відмінно справляється з діагностикою різних систем людського організму, зокрема, скелетно-м'язової, серцево-судинної та інших. Цей апарат активно застосовується у багатьох галузях медицини завдяки своїй компактності і легкості.

Сканер CHISON QBIT-5 має безліч плюсів. Один із найважливіших - можливість підтримки тканинної гармоніки. Крім того, ПТУ, а також сканування, де використовується чотиривимірний формат. За допомогою портів USB і DICOM забезпечується проста інтеграція приладу в інформаційну систему медичного закладу.

Прилад має набір автоматичних розрахунків,
за допомогою яких без усіляких труднощів можна проводити серцеву діагностику, дослідження в гінекології і судинні розрахунки.

Ще одна незаперечна перевага - високоякісне зображення. Пристрій оснащений широкосмуговими датчиками, а також великою кількістю каналів обробки ультразвукового сигналу, що сприяє отриманню чіткого і контрастного зображення без зменшення частоти кадрів.

Якщо вас цікавить CHISON QBIT-5 УЗД сканер, купити його можна, звернувшись за вказаними контактними телефонами.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ultrasonography.ub.ua/
  • +38 (044)  299 53XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create