Поголів’я птиці зросло на 4,8%

Поголів’я птиці зросло на 4,8%

Станом на 1 квітня поголів’я птиці в Україні зросло порівняно з аналогічною датою минулого року на 4,8% — до 195,2 млн голів.

Про це повідомляє Держстатистики.

Найбільше кількість поголів’я птиці зросла на Хмельниччині — на 22,1%, а в Луганській області відзначається скорочення на 12,8%.

Разом з тим, станом на звітну дату в Україні на 8% скоротилось поголів’я свиней ― до 6,7 млн голів. Найбільше скорочення відзначається на Харківщині (32,1), в той час як на Закарпатті кількість свиней зросла на 1,9%.

Крім того, на 1,1% скоротилась чисельність овець та кіз ― до 1,6 млн голів. Найбільше зменшення кількості відбулось на Львівщині ― на 7,6%. Разом з тим, на Хмельниччині поголів’я овець та кіз зросло на 4,8%.

Скоротилась також чисельність великої рогатої худоби — на 0,9% — до 4,1 млн голів. Найпомітніше скорочення відбулось у Чернігівській області — на 7,1%. У Житомирській області кількість ВРХ зросла на 13,4%.

 

Джерело: Agravery.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create