Українські огірки коштують найдорожче за всю історію незалежності України

Українські огірки коштують найдорожче за всю історію незалежності України

Незважаючи на те, що через холодну і похмуру погоду вибірки огірка в тепличних господарствах України різко скоротилися, українські фермери все одно змушені знижувати ціни.

Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Причиною цього є істотне збільшення пропозиції більш дешевої продукції з Польщі.

Так, зараз польський огірок в західних областях України пропонується великим оптом по 32-35 грн/кг (1,11-1,21 євро/кг), причому поставки цієї продукції досить об'ємні. Як результат, через жорстку конкуренцію з боку огірка з Польщі, а також з огляду на невисокий попит, українські комбінати знижують ціни. Уже сьогодні вони готові вести відвантаження по 38-45 грн/кг (1,32-1,56 євро/кг) залежно від регіону, сорту і обсягу партії. Нагадаємо, що ще в кінці минулого тижня господарства реалізовували огірок не дешевше 42 грн/кг (1,46 євро/кг).

Проте, відзначимо, що, незважаючи на досить помітне зниження цін, зараз український тепличний огірок коштує на 25-27% дорожче, ніж в кінці квітня 2016 р. Більш того, сьогодні ціни на зазначену продукцію все ще є рекордно високими для цього періоду за всю історію незалежності України.

 

Джерело: Agravery.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create