Незважаючи на те, що через холодну і похмуру погоду вибірки огірка в тепличних господарствах України різко скоротилися, українські фермери все одно змушені знижувати ціни.

Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Причиною цього є істотне збільшення пропозиції більш дешевої продукції з Польщі.

Так, зараз польський огірок в західних областях України пропонується великим оптом по 32-35 грн/кг (1,11-1,21 євро/кг), причому поставки цієї продукції досить об'ємні. Як результат, через жорстку конкуренцію з боку огірка з Польщі, а також з огляду на невисокий попит, українські комбінати знижують ціни. Уже сьогодні вони готові вести відвантаження по 38-45 грн/кг (1,32-1,56 євро/кг) залежно від регіону, сорту і обсягу партії. Нагадаємо, що ще в кінці минулого тижня господарства реалізовували огірок не дешевше 42 грн/кг (1,46 євро/кг).

Проте, відзначимо, що, незважаючи на досить помітне зниження цін, зараз український тепличний огірок коштує на 25-27% дорожче, ніж в кінці квітня 2016 р. Більш того, сьогодні ціни на зазначену продукцію все ще є рекордно високими для цього періоду за всю історію незалежності України.

 

Джерело: Agravery.