Українці почали споживати дуже мало риби

Українці почали споживати дуже мало риби

Ціни на рибу перевищили всі межі, тоді як ще зовсім недавно українська рибна галузь входила в п'ятірку світових лідерів.

Про це повідомляє Асоціація рибалок України.

«Ніколи Україна не відчувала дефіциту в рибному продукті. Риби, особливо мороженої ― океанської і морської, було багато, і вона була на порядок дешевшою порівняно з м'ясом. У нас всього два шляхи наповнення рибного ринку ― це імпорт та внутрішні водойми», ― йдеться в повідомленні асоціації.

В останні десять років обсяг споживчого кошика українця містив 660-710 тис. тонн риби та рибного продукту. Споживання риби на душу населення України коливалося від 14 до 16 кг. Але останні роки рибній ринок явно «просів». Споживання рибного продукту українцями істотно знизилося і становило 300-370 тис. тонн.

«Це призвело до того, що починаючи з 2015 року українці почали споживати дуже мало рибної продукції ― в 2015 році всього 8,4 кг, а в 2016 ―8,9 кг на кожного українця на рік, з яких тільки 1 кг був вітчизняного виробництва, а інше імпорт», ― зазначають в асоціації.

 

Джерело: Agravery.

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create