Нещодавно відбулася зустріч керівництва Херсонської обласної державної адміністрації з представниками енергетичної компанії Gaya Energy Company та інвестиційної компанії BNSCorporation Ltd з Південної Кореї за участю представників АБ «Укргазбанк».

Про це повідомляє видання "24 news".

Під час візиту представників корейських компаній в Херсонську область обговорювалися перспективи співпраці, зокрема інвестування в будівництво сонячної електростанції і вітрогенераторів на території регіону.

У результаті аналізу розвитку ситуації в Херсонській області, рішення інвестувати в будівництво сонячних електростанцій в цьому регіоні виявилося привабливим, - повідомив фінансовий директор інвестиційної корпорації Південної Кореї BNSCorporation Ltd Пак Шин Чан.

Місцева ж влада запевнила потенційних інвесторів, що «зелений» тариф, затверджений урядом України, забезпечує гарантії повернення вкладених інвестицій і стабільність прибутку.

«Після проведення інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» в 2016 році ми констатуємо підвищення в області інвестиційної діяльності. За цей час на Херсонщину було залучено близько 2 млрд грн інвестицій»- заявив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час зустрічі.

Наступним кроком для реалізації планів інвесторів стане підготовка меморандуму про співпрацю для двостороннього підписання.

 

Джерело: "Херсон Daily".