Енергокомпанія ТОВ "Оболонь Оіл" представляє альтернативну енергетику ХХІ століття

Енергокомпанія ТОВ "Оболонь Оіл" представляє альтернативну енергетику ХХІ століття

Енергокомпанія ТОВ "Оболонь Оіл" представляє новий вид пального українського походження - полідизель або полієвродизель – замінник традиційного виду дизельного пального, отриманого із полімерних відходів. Отримане пальне з цих полімерних відходів може використовуватись як на середньооборотних, так і на високооборотних дизельних двигунах.

Виробництво альтернативного виду пального відбувається за власною розробкою та запатентованою технологією "Оболонь Оіл" (патент №37986 "Застосування вуглеводню додекану хімічної формули СH3-(CH2)10-CH3 як замінника дизельного палива ПоліЄвроДизель", виданий державним департаментом інтелектуальної власності Українського інституту промислової власності).

Запрошуємо до співпраці комунальні господарства та промислові підприємства. Зацікавлені в постачанні полімерних промислових та побутових відходів як з України, так і з європейських країн в обсязі 500 тонн на місяць.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://obolonoil.ub.ua/
  • +38 (067) 913 42 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create