Нові піролізні твердопаливні котли вже на ринку України!

Нові піролізні твердопаливні котли вже на ринку України!

Компанія «МеталМастер» представляє своїм клієнтам новинку - піролізні твердопаливні котли, які є високоефективними пристроями для обігріву приміщення. ККД цього виду опалювальних установок становить 92%!

Котли піролізного горіння від нашої компанії сприяють істотній економії на засобах. Наприклад, використання газового котла обійдеться в 4-5 разів дорожче, твердопаливного - в 2 рази. Опалення великих приміщень окупитися за один сезон. Крім того, однієї закладки дров вистачає на 12 годин, що є високим показником теплотворення. Але не тільки дрова можна використовувати в якості палива, а й інші дешеві види матеріалів: брикети, гуму, покришки, пластикові пляшки та інші матеріали. У кінцевому результаті, котел крім своєї основної функції виконує роль утилізатора!

Ці піролізні котли працюють в автоматичному режимі, тому вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час. Досить тільки закласти дрова і котел почне свою роботу.

Наша компанія гарантує високу якість виготовлення обладнання, але, в той же час, пропонуємо ціни на порядок нижчі, ніж у конкурентів. На всі котли є необхідні сертифікати якості. Здійснюємо безкоштовну доставку, а також установку, монтаж і сервісне обслуговування. У подарунок ви отримуєте триходовий клапан або насос.

Для здійснення замовлення звертайтесь за вказаними контактними телефонами.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://metallmaster.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create