Ексклюзивні поставки відцентрових насосів від "Енергомашкомплект"

Ексклюзивні поставки відцентрових насосів від "Енергомашкомплект"

Компанія "Енергомашкомплект", будучи ексклюзивним дилером заводу-виготовлювача відцентрових насосів для хімічної і нафтохімічної промисловості, металургії, паливно-енергетичного комплексу, целюлозно-паперової галузі, житлово-комунального, сільського господарства та інших галузей народного господарства, пропонує конкурентоспроможні ціни на обладнання, що поставляється.

В наявності насос відцентровий різних видів, який призначений для перекачування чистої води, конденсату, світлих нафтопродуктів, перегрітої води, зріджених газів, стічних мас, морської і прісної води, хімічно активних і нейтральних рідин, для подачі води в побутових умовах.

Гарантуємо надійність в роботі, якість обладнання, що постачається, постачання запасними частинами. Надаємо послуги з підбору необхідного обладнання з урахуванням побажань і вимог замовника. У нашому розпорядженні власні виробничі потужності та складські приміщення. Відвантаження здійснюється зі складів, які знаходяться в декількох регіонах України. Безкоштовна доставка, можлива відстрочка платежу.

Із питань співпраці звертайтесь за контактними номерами: +38 (095) 879-54-10, +38 (044) 425-90-55, +38 (044) 425-90-50.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://emc-kiev.ub.ua/
  • +38 (095)  879-54-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create