Податкову міліцію не скасують

Податкову міліцію не скасують

Народні депутати не прийняли законопроект, яким пропонувалося ліквідувати податкову міліцію. Документ, запропонований депутатом від НУ-НС Анатолієм Гриценком, підтримали лише 114 нардепів з 420, зареєстрованих у сесійній залі. Жоден представник правлячої більшості не підтримав законопроект.

Нагадаємо, що функції податкової міліції пропонувалося заради боротьби з корупцією передати відповідним правоохоронним органам.

Автор ініціативи зазначав, що Державна податкова адміністрація є цивільною службою, що не належить до правоохоронних структур, тому належність до її складу податкової міліції є нелогічним.

У пояснювальній записці до закону вказувалося, що ліквідація податкової міліції сприятиме зменшенню кількості та оптимізації структури податкових і правоохоронних органів і, відповідно, зменшенню рівня корупції.

Документом передбачалося передати функції податкової міліції в частині оперативно-розшукової та кримінально-процесуальною діяльності, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення відповідним правоохоронним органам.

Законопроект передбачав, що після ліквідації податкової міліції буде збережено гарантії пенсійного забезпечення її колишніх працівників та членів їхніх сімей. Також передбачалося збереження стажу роботи у податковій міліції для відповідних соціальних гарантій.

За інформацією ТСН.

Мітки:

податкова міліція право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create