Перевірки бізнесу виведуть в онлайн

Перевірки бізнесу виведуть в онлайн

Уряд прийняв пакет рішень, спрямованих на відкритість перевірок бізнесу держорганами.

Кабінет Міністрів прийняв пакет рішень про проведення перевірок органами державного нагляду і дерегуляції бізнесу, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Як зазначив віце-прем'єр Степан Кубів, МЕРТ запропонувала Кабміну низку ініціатив щодо спрощення відкриття і ведення бізнесу, також пакет змін для зменшення тиску на бізнес. Він зазначив, що одна з ключових речей - запровадження публічної інтегрованої бази перевірок.

"Зменшення кількості перевірок бізнесу буде від 15% до 30%", - підкреслив Кубів.

За його словами, планується розробити критерії визначення ризику, на основі яких будуть призначати перевірку.

Також в МЕРТ обіцяють залучити громадськість до контролю за контролюючими органами. "У нас є чітка державна карта розвитку і руху сучасної цифрової економіки", - сказав Кубів.

У свою чергу перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов відзначив, що в рамках дерегуляції залишилися тільки два типи перевірок: планові та позапланові. За його словами, замість скасованих нормативних актів пропонуються чіткі правила гри.

Нефьодов відзначив, що головне з пропозицій - створення інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду, що дозволить вивести базу даних перевірок в онлайн. "Ми реалізуємо цей портал разом з офісом BRDO (Better Regulation Delivery Office, - ред.). Зараз перебуваємо на етапі написання технічного завдання", - повідомив заступник міністра.

За словами Нефьодова, прийняття постанови дозволить вже в цьому році запустити портал.

 

Джерело: bigmir.net.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create