Українські грибівники шукають механізми розвитку

Українські грибівники шукають механізми розвитку

Головні тривожні думки, які прозвучали на конференції "Сучасне грибоводство-2017" 3-4 червня в Кирилівці Запорізької області: галузь не сформована, грибівники розділені, їм не вистачає професіоналізму, державної політики щодо грибівництва досі немає. Створення Громадської спілки «Укргрібпром» - перший крок до вирішення цих проблем. Виконавчий директор цієї організації В'ячеслав Ішутін розповів про проект Стратегії розвитку галузі.

В її в розробці взяли участь практично всі структури, які мали відношення до грибів: виробники міцелію, компосту і грибів безпосередньо. Перший напрямок - популяризація та просування грибів, маркетингова діяльність, пов'язана з грибівництвом. Друге - підтримка науково-дослідницької діяльності в цій сфері. Третє - підготовка кадрів фахівців для грибівництва. Четверте - розробка механізму фінансування розвитку галузі.

Нещодавно Союз спільно з Інститутом податкових реформ провів круглий стіл з обговорення запропонованого механізму, в якому брали участь і представники інших аграрних асоціацій. Ідея полягає в тому, щоб ввести спеціальні відрахування, наприклад, з продажу компосту, які будуть направлятися на реалізацію програм, які розроблять самі виробники грибів.

 

Джерело: "Инфоиндустрия".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create