Україна вдвічі збільшила експорт соняшника

Україна вдвічі збільшила експорт соняшника

За підсумками восьми місяців поточного 2016/17 сезону (вересень 2016 - квітень 2017) Україна експортувала 176,7 тис. тонн соняшника, що вже більш ніж удвічі перевищує експорт за весь минулий сезон (82,6 тис. тонн було в 2015/16 МР).

Це максимальний показник з 2011/12 сезону, коли на зовнішні ринки було поставлено 281,7 тис. тонн українського соняшника, відзначають аналітики "УкрАгроКонсалт".

Основними ринками збуту українського соняшника залишаються Євросоюз і Туреччина. На частку країн ЄС довелося 67% усього експорту соняшника з України в поточному сезоні. Туреччина також відновлює імпорт українського насіння. У звітний період до Туреччини було поставлено 43 тис. тонн соняшника з України, що в два з половиною рази більше, ніж було експортовано на цей ринок за весь минулий сезон.

Більш детально перспективи ринку олійних культур і рослинних олій в новому сезоні 2017/18 можна обговорити в процесі V Міжнародної конференції «Black Sea Oil Trade», яка відбудеться 19 вересня 2017 р. у Hilton готель, Київ, Україна.

Щорічна Міжнародна конференція «Black Sea Oil Trade» - ефективний майданчик для комунікації провідних операторів ринку, обговорення актуальних тенденцій масложирового сектора України і країн Чорноморського регіону, розробки довгострокових бізнес-стратегій.

Учасниками конференції є виробники і переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних масел, інвестиційні компанії, банки, агрохолдинги, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські й ін. компанії.

Зараз діє реєстрація за пільговим тарифом! Оператори агробізнесу з 10 країн світу вже зареєструвалися для участі.

 

Джерело: "УкрАгроКонсалт".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create