Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів. Про це пише УНІАН.  

За ухвалення законопроекту 5592-д за основу проголосував 231 депутат за необхідного мінімуму в 226 голосів. Законопроектом передбачається зниження регуляторного навантаження на приватні акціонерні товариства, підвищення рівня корпоративного управління, перезавантаження підходів в питанні поділу акціонерних товариств на публічні і приватні.  

Як повідомляв УНІАН, Україна в 2016 році піднялася на 3 пункти в рейтингу Doing Business – до 80-го місця з 83-го. Найбільший прогрес Україна показала в спрощенні відкриття бізнесу (20-те місце зі 190-го), найменший – у сфері боротьби з корупцією (140-ве місце зі 190-го).  

Раніше в уряді планували, що цього року Україна може увійти в ТОП-50 рейтингу Doing Business, а в 2018 році – в ТОП-20. Однак для цього необхідно прийняти більше 30 законопроектів, частина з яких вже зареєстрована у парламенті, а частина повинна бути затверджена урядом.

 

Джерело: "Експрес".