Ведення бізнесу в Україні планують спростити

Ведення бізнесу в Україні планують спростити

Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів. Про це пише УНІАН.  

За ухвалення законопроекту 5592-д за основу проголосував 231 депутат за необхідного мінімуму в 226 голосів. Законопроектом передбачається зниження регуляторного навантаження на приватні акціонерні товариства, підвищення рівня корпоративного управління, перезавантаження підходів в питанні поділу акціонерних товариств на публічні і приватні.  

Як повідомляв УНІАН, Україна в 2016 році піднялася на 3 пункти в рейтингу Doing Business – до 80-го місця з 83-го. Найбільший прогрес Україна показала в спрощенні відкриття бізнесу (20-те місце зі 190-го), найменший – у сфері боротьби з корупцією (140-ве місце зі 190-го).  

Раніше в уряді планували, що цього року Україна може увійти в ТОП-50 рейтингу Doing Business, а в 2018 році – в ТОП-20. Однак для цього необхідно прийняти більше 30 законопроектів, частина з яких вже зареєстрована у парламенті, а частина повинна бути затверджена урядом.

 

Джерело: "Експрес".

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create